4. o. mozilátogatás

Moziztak a negyedikesek

Decemberben elhatároztuk az osztállyal, hogy a Karácsonyi vásár bevételéből elmegyünk mozizni az osztállyal.

Február 8-án érkezett el a várva várt nap. Reggel izgatottam keltem fel, mert tanítás után indultunk. Alig bírtuk kivárni a pillanatot, amikor felszállhattunk az iskolabuszra. Útközben jókat beszélgettünk, játszottunk.

Amikor végre megérkeztünk Miskolcra a Plázába először a jegyet vásárolta meg tanító néni, és egy kicsit nézelődtünk a kirakatok között. Aztán mindnyájan vettünk popcorn-ot, kólát és elfoglaltuk helyünket a moziteremben. Hamarosan elkezdődött az „Egy kutya négy élete” című vígjáték. A film főhőse egy kutya volt, akinek négy különböző életét követhettük nyomon. Sok vicces jeleneten nevethettünk.  A történet végén teljesült a legnagyobb vágya, és rátalált a legelső gazdijára. Ez a pillanat nagyon megható volt. Mindannyiunknak tetszett a film, no, meg ami utána következett. Ugyanis a Meki-ben vásárolgattunk még egy kicsit.

Gyorsan hazaértünk, és már a következő mozizást várjuk nagyon.

Bacsó Gergő 4. osztályos tanuló