8. osztály mozilátogatás

Moziztak a NYOLCADIKOSOK!

 

Osztályunk szomorúan fogadta a hírt, hogy egyik osztálytársunk, Dorina Németországba költözik.

Búcsúajándékként egy miskolci miozizást szerveztünk neki.

Nagyon gyorsnak kellett lennünk a szűkös idő miatt. Csütörtökön 7-dik óra után indultunk. Az út viccesen telt. Sokat beszélgettünk és felidéztük régi emlékeinket. A plázába érve megvettük a jegyeket, majd gyorsan beszaladtunk a lányok által kedvelt könyvesboltba. Ezután a popcorn és cola vásárlás következett. A mozi teremben elfoglaltuk a helyünket és kezdődött is a film. Kilenc élet volt a címe. Családi vígjáték, amely egy macskává vált apuka megpróbáltatásait mutatta be. Sokat nevettünk rajta. Mindenkinek tetszett. Nem maradhatott el a jól megszokott „mekizés” sem. Még pár üzletet végigjártunk, majd indultunk is haza.

Remek délutánt töltöttünk együtt, és reméljük, még sok ilyenben lehet részünk.

Lipusz Leila 8. o.