Bábelőadás

Március 24-én, iskolánk alsósai és az 5. osztályosok egy remek bábelőadás részesei voltak a Közösségi Házban. Herczeg Mária bábanimátor, Misi Mókus mesevilágába röpített el minden érdeklődő gyerkőcöt. A főszereplő kalandjai nemcsak derűsek, szórakoztatóak voltak, hanem sok-sok tanulsággal is szolgáltak. Az élményt még élvezetesebbé tette az interaktív forma, mikor a gyerekek is szereplőivé válhattak az előadásnak, ők is kezükre húzhattak néhány kesztyűbábot. Végül kedves ismerősként, személyesen vettek búcsút Misi Mókustól, és Marika nénitől, aki valóban elvarázsolt valamennyiünket.
A gyerekek és szülők nevében köszönjük, hogy iskolánk vezetősége ingyenessé tette a tanulók számára ezt a programot.