Dráma szakkörösök mozilátogatása

Utazók

A dráma szakkörösök egyöntetű döntése alapján február 14-én elmentünk a miskolci moziba. Az utazásra a korai délutáni órákban került sor.

A buszozás nagyon jó hangulatban telt. Három órakor már a mozivászon előtt ültünk, izgatottan vártuk a film kezdetét.  A rengeteg reklám és filmajánló után végre elkezdődött az utazók című film vetítése. Nagy ámulattal, valamint csodálattal kísértük végig a fejlett technológia bemutatását, holott tudjuk, hogy ezek a filmben lejátszódó dolgok még nem lehetségesek. Tanulságosnak találtuk az alap történetet, ami megmutatta nekünk, hogy egy önző döntés milyen hatással lehet mások életére.  A vetítés végeztével, majd egy órán át élvezhettük a miskolci pláza boltjait. Majd az időkorlát letelte után a mekinél találkoztunk. A hazafelé vezető úton ismét a boldogság és a jó hangulat uralkodott. Mindenki remekül érezte magát.

Az egész szakkör nevében szeretném megköszönni Spéderné Sebő Edit tanárnőnek, hogy lehetővé tette nekünk ezt az élményt!

Bodnár Dániel

6. osztályos tanuló