Gyereknap iskolánkban

2017. május 26-án tartottuk meg idei tanévünk végéhez közeledve a Gyermeknapot.
Programjaink 10 órakor kezdődtek egy kis reggeli tornával, majd a kézilabdapályán folytatódtak játékos sorversennyel. Az ebédet követően került sor a praktikumok versenyére, melynek során a gyerekek segítséget kaptak a postán, a kisboltban, a könyvtárban és azoktól a kedves lakosoktól is, akikhez segítségért fordultak. A délután egyetlen perce sem telt el unalmasan. A szülők osztályonként palacsintasütésben mérték össze ügyességüket, fantasztikus ízeket és látványt létrehozva. A Gyermekszervezet osztályképviselőiből alapított zsűri csak hosszas kóstolgatás és fontolgatás után tudott dönteni a Palacsinta „király” osztály kupa odaítéléséről. A füves udvaron lehetőség nyílt lovaglásra, a kosárlabda pályán a iskola sportszereit lehetett kipróbálni, volt aszfaltrajzverseny, arcfestés, trambulin, a 8.osztály tanterme pedig a Kinekt örömeinek adott otthont. Folyamatosan hosszú sor állt a lángos és csöröge készítők házikójánál is, és a meccsek sem maradhattak el.
Reméljük, kicsi és nagy egyaránt jól érezte magát! Ezúton is hálásan köszönjük minden kedves közreműködő és támogató segítségét!

Kutas Mónika