DÖK nap

2018. szeptember 28-án tartottuk iskolánkban a Gyermekszervezeti nyitónapot, a tavalyihoz évekhez hasonlóan idén is kapcsolódtunk a Magyar Diáksport Szövetség által szervezett rendezvénysorozathoz, a Magyar Diáksport Napjához.

A programok a hagyományos 2018 méteres futással kezdődtek. A futás után a Diákönkormányzat frissítővel várta iskolánk tanulóit. Ezek után majd egy vegyes (1-8. osztály) váltó-és sportversennyel folytatódtak, amelynek teret adott a remek új rekortán sportpályánk. Egy kis szusszanás után kezdetét vette az alsósok kidobó versenye, a felsősöknek ugyanebben az időben akadályversenyt szerveztünk, a település egyes állomásain érdekesebbnél-érdekesebb feladatokkal vártuk a tanulóinkat. Ebéd után az alsós tanulóink különféle ügyességi játékokban próbálhatták ki magukat, ahol ügyességi pontokat is gyűjthettek. A legügyesebbek a Diákönkormányzat apró ajándékaival lehettek gazdagabbak. A felsős tanulóink a kicsiket megirigyelve szintén vállalkoztak egy jó hangulatú kidobó versenyre. A napot az eredményhirdetés zárta, amelyen három kategória győzteseit jutalmaztuk egy kis csokoládéval.

Reméljük, mindenki jól érezte magát.:-)

A gyermekszervezet színes programokban gazdag és sikeres tanévet kíván minden diákunknak!