Mozilátogatás

Január 16-án mozilátogatáson vett részt a 7. és 8. osztály. A tanulás mellett fontos a kikapcsolódás megszervezése is. Az iskolabusz segítségével jutottunk el Miskolcra.
Már az utazás alatt jó hangulat alakult ki, mert a tanulók kíváncsian várták ennek a filmnek a kezdetét. A film címe : Legendás állatok II. rész. A mindkét osztály tanulói a tavalyi éven már látták ennek a filmnek az első részét, így nagy örömükre szolgált, hogy van folytatása is.
Aki szereti a Harry Potter filmeket, azoknak ajánljuk ezt a filmet, mert a mostani filmben is rengeteg varázslat és fordulat történt. A filmben megjelenik Dumbledor, és a híres iskolája is. Aki látta a Legendás állatok című film első részét, nem fog csalódni a második rész megtekintése után sem. Habár több mint két órás volt a film, az izgalmas jelenetek és a 3 dimenziós hatás nagyon élvezetessé tette a film nézését.
A vetítés végén még egy órát a Plázában maradtunk, ahol még kellemesen feltöltődhettünk.
Jó volt ez a kiruccanás, a társaság és a film is nagyon jó volt.

Kunder Tamás