Sportnap Szerencsen

2018. 08. 23-án a Szerencsi Tankerületi Központ Sport- és Művészeti Fesztivált szervezett immár 5. alkalommal Szerencsen, a Rákóczi-vár udvarában, a körzet iskoláinak meghívásával.
A művészeti iskolák színvonalas előadása nyitotta meg „0.” napjaként a XI. Csokoládé Fesztivált. Az intézmények betekintést nyerhettek egymás munkájába.

Iskolánk énekkara bemutatta színvonalas műsorát a közönségnek. A színpadi produkciók mellett minden iskola vállalta, hogy főzőversenyen vesz részt. A mi pedagógusaink töltött káposztát főztek ezen az éven, amit az éhes gyerekek jóízűen fogyasztottak.
Mindezek mellett Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár az egészséges életmód fontosságáról, és a fesztivál közösségformáló erejéről szólt.
Élményekben gazdag, vidám és tartalmas napot tudhatunk magunk mögött.