Angyal Kaland

„Az angyal – tudod – gyermeki önmagad, miközben te felnősz, ő kisgyermek marad!”

2019. december 14-én a Lillafüredi Kalandparkba látogathatott el iskolánk néhány tanulója, a megrendezett Angyalkaland állomásaira.
A rendezvény 9:30-tól kb. 17:30-ig tartott. Több programon, állomáson vehettünk részt, amelyen sok élménnyel lehettünk gazdagabbak.

Továbbá, adventi finomságok és ajándékok vártak minket.
Az ünnepségen Kiss Kata és zenekara lépett színpadra, melyen a gyermekek együtt énekelhettek vele.
Az étkezésről az Angyalkaland csapata gondoskodott.

Az advent a meghitt, nyugodt készülődés jegyében telt.
Köszönjük az élményeket és a boldog pillanatokat a Tettre Éber Alapítványnak!

Molnár Brigitta

Angyalkaland

A Tettre Éber Alapítvány meghívására 2019. december 14-én a rátkai általános iskolából 9 tanuló vehetett részt az Angyalkaland elnevezésű rendezvényen a Lillafüredi Kalandparkban.
A testvérem és én is lehetőséget kaptunk, köszönjük szépen. Kísérő tanáraink Szabó Szilvia és Molnár Brigitta voltak.
Az iskola elől 715 –kor indult a busz. Rétegesen, jó meleg ruhába öltözködtünk, hátizsákban péksüteményt, némi rágcsálnivalót és innivalót vittünk magunkkal. Útközben csatlakoztak hozzánk a hernádnémeti és arnóti gyerekek is.
9 óra körül megérkeztünk, rövid körbenézés után a Kiss Kata zenekar fellépést tekintettük meg, lehetett énekelni és táncolni is.
A program különböző állomásokból állt, ezeket jártuk végig a nap folyamán: tablet, fotózkodás, lézerharc, buborékfoci, kézműveskedés, éneklés, tam-tam, activity, játszószoba.
Délben finom gulyáslevest ebédeltünk. Uzsonnára szendvics és üdítő volt felszolgálva.
Az élménynap tűzijátékkal zárult, édességet, üdítőt kaptunk útravalóra.
Szeretném minden résztvevő gyerek nevében megköszönni ezt a szuper napot, a két kedves tanító néninek pedig, hogy vigyáztak ránk. Új élményekkel gazdagodtunk, kellemesen elfáradva érkeztünk haza.

Kalina Melitta
4. osztály