Egészséghét

November elején újra az EGÉSZSÉGÉ volt a főszerep az iskolánkban. Hagyományainknak megfelelően meghirdettük az osztályok közötti tisztasági versengést. A „Tisztasági őrjárat” döntése alapján a 3., 5., és a 2./b. osztályok értek el dobogós helyezést. Fokozottan figyeltünk arra, hogy minden ételünk, italunk káros anyagoktól mentes legyen.
Az „Egészség-vetélkedő” alkalmával, csapatverseny formájában, minden tanuló számot adhatott a témával kapcsolatos ismeretéről. Valamennyien oklevélben és kisebb-nagyobb ajándékban részesültek.

Az osztályok elkészítették saját Vita-bárjukat, ahol a finomabbnál-finomabb gyümölcsöket, zöldségeket kóstolgatták, jóízűen fogyasztották.
Bízunk abban, hogy a hét folyamán szerzett ismeretek szokássá válnak tanulóink életében, és valamennyiüknek fontos szempont lesz az egészségük megőrzése.