Farsang

2019. február 14.-én iskolánkban a farsangi mulatságot tartottunk. A program első részében az osztályoké volt a főszerep, akik igazán látványos és szórakoztató csoportos produkciókkal derítették jókedvre a közönséget. Láthattunk táncoló Papagájokat, Katicákat, Törpöket, Dzsepetto bábjait, profi Szakácsokat, lenyűgöző Láb balettet, Szuper Mariokat, utazhattunk képzeletben Országok között, részt vehettünk egy mulatságos iskolai jelenetben. Az osztályok után az egyéni fellépők kápráztatták el szebbnél szebb, ötletesnél ötletesebb jelmezeikkel a kedves nagyérdeműt. A színpadi szereplések után, zenés-táncos mulatság következett, finom süteményekkel, szendvicsekkel majd a programot tombolával zártuk. Kiváló és színvonalas estét kreáltak tanulóink, osztályfőnökeik és mindenki nagyon jól érezte magát!