Nyári tábor

SZERENCS BENNALVÓS TÁBOR

Szerencs Város Önkormányzata az „Út a jövőbe - Integrált térségi gyermekprogramok a Szerencsi járásban, valamint Sóstófalva és Újcsanálos településeken” (EFOP-1.4.2-16-2016-00021) című pályázati program keretében nyári tábort hirdetett 2020. július 6 - 10. között alsó tagozatos gyermekek részére.Iskolánkból 10 tanuló és 2 kísérő pedagógus élményekben gazdag, csodálatos hetet töltött a Huszárvár Hotelben.

A gyerekek különböző programokon vehettek részt: kipróbálhatták a lézerteg játékot, az airsoft fegyvereket. A csapatépítő, ismerkedő játékok keretén belül hamar összeszokott a három résztvevő település.Az egészségügyi előadáson megtanultuk pl. az újraélesztést.

A játékmúzeumba látogattunk, majd a tűzoltóság fogadott minket.

A Bekecsi Lovastanyán lehetőségünk volt a népi játékok kipróbálására, lovaglásra.

Csütörtökön a Nyíregyházi Vadasparkba vezetett utunk, s az estét egy szuper csokoládé kézműveskedés és egy grillparty zárta.

Felejthetetlen élményekkel térünk haza.

Köszönjük szépen Nyíri Tibor polgármester Úrnak, hogy részt vehettünk.

Kohári Marianna