Tanulmányi kirándulás Budapesten

2023. 03. 27-28. között az 5. évfolyam tanulói, valamint a 6. és 8. osztályosok tanulmányi kiránduláson vettek részt.
Az első napon a Természettudományi Múzeumban nézhettek meg különböző témával kapcsolatos kiállításokat, illetve egy múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt a jelenlévők.
A második állomás a Budapesti Nemzetközi Repülőtér volt, ahol egy busszal körbevezették a csapatot és számos olyan élménnyel gazdagodott a társaság, amit egy repülővel utazó sem láthat.
A második napon a Parlamentbe látogattunk el, ahol az idegenvezető sok érdekes információval tartotta fennt a figyelmünket. A kirándulásunk utolsó állomása a Csodák Palotája volt. A 9D mozi után mindenki szabadon választhatott magának „programot”.
Reméljük, mindenki jól érezte magát, és rengeteg új élménnyel és információval gazdagon tért haza!

Easy Website Builder