Kiállítás az iskolánkban

A Térségi Alapfokú Művészeti Iskola (TAMI) az idei tanév októberében beindította iskolánkban Képzőművészeti tanszakot, ahol a vizuális alapozó gyakorlatok előképzőseiként 15 tanuló kezdte el a munkát. Valamennyien alsó tagozatos kisdiákok, akik kedvelik a rajzolást, festést, az alkotó munkát. Munkáink témája mindig aktualitáson alapul, így elsősorban az évszakok, ill. ünnepeink, neves napok az irányadóak.
Az újszerű technikák megismertetése mellett, a hagyományostól eltérő eszközök használatát is népszerűsítjük a foglalkozásokon. Mindennek megvalósításához nagy segítséget kaptunk a TAMI-tól, hiszen az induláshoz szükséges eszközkészletet biztosították számunkra (papírok, temperák, filctollak, olaj- és porpasztellek, ceruzák, stb. )
A féléves munkáinkból egy kiállítást szerveztünk iskolánkban, melynek megtekintésére szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Landing Page Maker