DIÁKOLIMPIA – MEZEI FUTÓVERSENY 2024

A diákolimpiai versenyszámok közül a legjobban várt sportesemény a mezei futóverseny. A népszerű sportnak köszönhetően, nagy létszámban rendezték meg ebben az évben is a mezei futóversenyt Szerencsen, a Tatay Zoltán labdarúgó pályán. Iskolánk 11 tanulója vett részt ezen a megmérettetésben. Két csapattal is indultunk, ahol a 3. és 4. osztályos fiú tanulók most először vettek részt ilyen diákolimpiai versenyen. A verseny népszerűségét az is jellemezte, hogy 7 iskola képviseltette magát a legjobb futóival.

Az alábbi eredmények születtek:
III. korcsoport lányok egyéni versenye: I. helyezés: Radics Veronika
III. korcsoport lányok csapat versenye: I.helyezés: Radics Veronika, Bolobás Jázmin, Bodnár Maja és Molnár Dorka
II. korcsoport fiúk csapat versenye : II. helyezés: Mihálszki Milán, Takács Gábor Orosz Bence, Gyömbér Bence

Még sikeres eredmény elért tanulók:
Mihálszki Milán 4. helyezés ( egyéni )
Demeter Ármin 4. helyezés ( egyéni )
Palkó Mihály 5. helyezés ( egyéni )
Takács Gábor 5. helyezés ( egyéni )

Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményükért és a kitartó munkájukért!

Felkészítő tanár : Kunder Tamás

Website Building Software