Megyei floorball bajnokság

Mobirise Website Builder

Az iskolánk tanulói többfajta sportversenyen vesznek részt, de csak kevés alkalommal jutunk el a megyei versenyekre. Az eddigi eredmények alapján a labdarúgás sportágban volt ilyen sikerünk. Ebben a tanévben kétszer is megmérkőzhettünk a megyei versenyeken, ami nagyon jó lehetőség a tapasztalatszerzésre, és a magasabb szintű képességek megismerésére.

Iskolánkban nagyon népszerű sportág a floorball. November 16-án a megyei versenyre meghívást kapott két csapatunk is. A IV. korosztályos lányok és a IV. korosztályos fiúk most először vehettek részt a megyei megmérettetésben. A mérkőzéseket három pályán rendezték meg, mert az összes korcsoport mérkőzését ezen a napon bonyolították le. A fiúk korcsoportjában egy, míg a lányok korcsoportjában két sportiskola csapata is került, ami jelentősen megnehezítette a győzelem elérését. A játék során a sportiskolák csapatai nyerték meg a bajnokságokat. A fiúk az 5. helyezést érték el, míg a lányok a 6. helyezést szerezték meg. Gratulálunk az eredményükhöz.

A csapat tagjai:

IV. korcsoport fiúk: Spéder Dominik, Streliczky Marcell, Nyisalovits Márk, Virág Bence

IV. korcsoport lányok: Szegedi Maja Zsófia, Holcman Hanga, Herczeg Dóra, Balogh Blanka, Herczeg Réka

Offline Website Software