Siker a KicsiNagykövet versenyen…

A Magyarság KicsiNagykövete kihívás célja segíteni a diákok önfejlesztését, kreativitását, tehetségük kibontakoztatását, hogy sikerélményre és elismerésre tegyenek szert, motiváltabbak legyenek a tanulásban, és büszkék legyenek magukra és származásukra.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében 2000 iskolás gyermek csatlakozott a kihíváshoz. Közülük 30-an a vármegyei döntőn is megmérettettek, melyen kis iskolánkat 5 tanuló képviselte:
Bolobás Jázmin
Hauzer Viktor Noel
Korhut Ádám
Simon Fruzsina
Verik Damiána

Az ünnepélyes díjátadóra 2023.11.20-án került sor a Szerencsi Tankerületi Központ támogatásával és szervezésében. Jutalmuk: parlamenti látogatás, budapesti városnézés és kincskeresés a Margitszigeten.
KORHUT ÁDÁM 6.b osztályos tanulónk elnyerte a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye Sport KicsiAttaséja címet, ezáltal bejutott az országos döntőbe, melynek a Magyar Nemzeti Múzeum ad otthont november 30-án.
Gratulálunk tanulóink elért eredményéhez, köszönjük szépen kitartásukat, szüleik támogatását!
Büszkék vagyunk Rátok!

Mobirise