Megyei mezei futóverseny

Mobirise Website Builder

Az iskolánk tanulói többfajta sportversenyen vesznek részt, de csak kevés alkalommal jutunk el a megyei versenyekre. Az eddigi eredmények alapján a labdarúgás sportágban volt ilyen sikerünk. Ebben a tanévben kétszer is megmérkőzhettünk a megyei versenyeken, ami nagyon jó lehetőség a tapasztalatszerzésre, és a magasabb szintű képességek megismerésére.

Bodnár Maja 3.osztályos tanuló a városkörzeti mezei futóversenyen I.helyezést ért el, és így meghívást kapott a Miskolcon rendezett megyei futóbajnokságra. A versenyt a reptéren rendezték meg. Ezen a napon az összes korcsoport versenyét megrendezték. Majának az 1500 méteres távon kellett megmutatnia az állóképességét. A versenyen több sportiskola is képviseltette magát. A célba érkezéskor Maja a 17. helyezést érte el a 65 versenyző közül. Nagyon jó időeredményt futott, mert a saját legjobb idejét 1 perccel javította meg a gyorsan futó versenytársaknak köszönhetően. Nagy kitartásra és erős akartra van szükség arra, hogy valaki erre a szintre eljusson. Habár érmet nem szerzett, de a küzdeni tudásban nagy sikert ért el.

Gratulálunk a teljesítményéhez.

Drag and Drop Website Builder