Tavasz

A tavasz beköszöntével tanulóink ismét elkezdték az iskolakert látogatását. Az őszi munkájuknak meglett a gyümölcse. Csodaszép salátaleveleket, roppanós retket, spenótot, a bátrabbak pedig hagymaszárat szüreteltek és fogyasztottak a tízóraijuk mellé. A betakarítástól az előkészítésig mindenki hatalmas örömmel vett részt a programban, hiszen két kezük munkáját dicsérik az asztalra kerülő alapanyagok.
Az esős idő a gyomnövényeknek is kedvezett. A terület rendbetételében a 6. osztály volt segítségünkre, akik lelkesen és nyitottan fogadták a felkérést.
A tél végi időszak sem telt tétlenül. A 4.osztály megismerkedett a csíráztatás folyamatával. A harmadik osztály a palántaneveléssel és a növények fejlődésének megfigyelésével foglalatoskodott.
Téglagyűjtési akciónk folyamatban van. Szeretnénk a felajánlott alapanyag felhasználásával az ágyások közé utat építeni, hogy hosszabb esőzések se gátoljanak bennünket a munkában.

Easy Website Builder